Gmina Wohyń

Nagłówek

CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKARSKI
Zdjęcie grupowe zawodników
5 kwietnia 2022

W niedzielę, 3. kwietnia, hala sportowa przy Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu po raz czwarty gościła miłośników gry w siatkówkę. Całe przedsięwzięcie doszło do skutku dzięki przychylności Wójta Gminy Wohyń p. Tomasza Jurkiewicza oraz Dyrektor szkoły p. Anny Teresy Kowalczyk.
IV TURNIEJ OLDBOJÓW 40+ O PUCHAR WÓJTA GMINY WOHYŃ odbywał się pod hasłem „GRAMY DLA UKRAINY” i miał na celu zebranie środków pieniężnych na pomoc rodzinom ukraińskim, przebywającym na terenie naszej gminy.
Na zaproszenie organizatora rozgrywek, drużyny Oldboy’s Wohyń odpowiedziało 5 drużyn: Az-Bud Poczta, KS Az-Bud Komarówka Podlaska, Rubens Team Łuków, Wodmar oraz Matuzalem Biała Podlaska. W sumie w turnieju, łącznie z gospodarzem, brało udział sześć drużyn. Przed rozpoczęciem zmagań p. Tomasz Jurkiewicz podziękował organizatorom za podjęcie inicjatywy w tak szczytnym celu jakim jest pomoc uchodźcom z dotkniętej wojną Ukrainy, zawodnikom życzył wygranej i walki w duchu „fair play”. Wszystkie mecze były bardzo zaciekłe, a poziom gry zawodników wysoki. Zwyciężyła najsilniejsza od kilku już turniejów drużyna Az-Bud Poczta. Następne miejsca zajęły:
2 miejsce – Matuzalem Biała Podlaska,
3 miejsce – Wodmar,
4 miejsce – Oldboy’s Wohyń
5 miejsce ex aequo – KS Az-Bud Komarówka Podlaska i Rubens Team Łuków.
Na zwycięzców czekały ufundowane przez Gminę Wohyń puchary, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Podczas wręczania nagród na wójta gminy czekała niespodzianka. Z rąk kapitana drużyny gospodarzy otrzymał koszulkę z numerem 1 i zaproszenie na treningi.
Podczas turnieju organizatorzy zebrali 1480 zł, które przekazali protokolarnie na ręce gospodarza gminy.
Organizacja turnieju nie mogłaby dojść do skutku, gdyby nie wsparcie otrzymane od sponsorów. Drużyna Oldboy’s Wohyń dziękuje p. Wiesławowi Adamowiczowi z WELMAX Paper s z o.o., p. Dariuszowi Landze z Gaz – Dom, p. Adrianowi Trościańczykowi z ZEMAT – Masarnia Ubojnia, p. Dariuszowi Kubajko z Pizzerii Presto, p. Piotrowi Tarkowskiemu z PSB Mrówka oraz p. Witoldowi Buchowi z Zakładu Kamieniarskiego. To dzięki ich szczodrości zawodnicy nie głodowali podczas rozgrywek. Poczęstunek przygotowany przez panie Anię i Danusię na szkolnej kuchni smakował wszystkim.
Zapraszamy na kolejny V już turniej, być może jeszcze w tym roku.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30