Gmina Wohyń

Nagłówek

DZIEŃ DZIECKA
Publiczność
5 czerwca 2023

W czwartek, 1 czerwca, celebrowaliśmy jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Dziecka. Z tej okazji Wójt Gminy Wohyń oraz GCK w Wohyniu i MCK w Suchowoli przygotowali atrakcję w formie kina plenerowego. Na placu przy GCK w Wohyniu odbył się pokaz filmowy dedykowany najmłodszym naszym mieszkańcom. Na ekranie można było zobaczyć animację „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”.
Tego dnia nie mogło zabraknąć życzeń, które w imieniu dorosłych przekazał wójt Gminy Wohyń, p. Tomasz Jurkiewicz. Oprócz projekcji, dla na wszystkich uczestników przygotowana została słodka niespodzianka.
Wójt korzystając z okazji zaprosił wszystkich zgromadzonych na zbliżającą się imprezę plenerową, podsumowanie konkursu „ Pszczoła to skarb”. Tego dnia na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji, tj. darmowe dmuchane miasteczko, warsztaty tematyczne, animacje, gry i konkursy z nagrodami.
Myślimy, że kolejna propozycja dedykowana naszym milusińskich zapewni kolejną dawkę radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia 11 czerwca😊

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30