DZIEŃ SENIORA W GMINIE WOHYŃ
Dzień seniora
3 listopada 2022

Tak bawili się seniorzy w Wohyniu!

W październiku przypadają święta takie jak: Międzynarodowy Dzień Osób Starszych (1 października) i Europejski Dzień Seniora (20 października), natomiast 14 listopada obchodzimy Światowy i Ogólnopolski Dzień Seniora.

29 października (sobota), w GCK w Wohyniu z okazji Dnia Seniora odbyło się spotkanie integracyjne Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wohyniu oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych kół z powiatu radzyńskiego. Seniorzy w Gminie Wohyń to bez wątpienia jedna z aktywniejszych grup społecznych. Frekwencja uczestników świadczy, jak potrzebne są tego typu spotkania i niewątpliwie są doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu z innymi.

Oficjalnego otwarcia i powitania zaproszonych gości dokonał przewodniczący Koła nr 3 w Wohyniu
 p. Kazimierz Brudkowski. Nie obeszło się bez podziękowań i gratulacji dla najbardziej aktywnych. W obchody święta włączyły się władze samorządowe. O ważnej roli seniora mówił  wicestarosta radzyński p. M. Zając oraz Wójt Gminy Wohyń T. Jurkiewicz. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce. Na parkiet przybyłych gości porwał  zespół muzyczny MEDIUM.

Takiej energii może pozazdrościć niejeden 40-latek😊

Drodzy Seniorzy!

Życzymy Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz spełnienia wszelkich marzeń.

Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełniania rzeczy niespełnionych, a każdy dzień przynosił wiele radości i uśmiechu!