Gmina Wohyń

Nagłówek

Ferie ferie – już po feriach
3 marca 2022

Ferie z GCK

Ferie zimowe to dla dzieci czas wolny od nauki i obowiązków szkolnych, czas odpoczynku ale również beztroskich zabaw i kreatywnego spędzania czasu wolnego. 

Nasi najmłodsi mieszkańcy Gminy mieli możliwość skorzystania z oferty zimowego wypoczynku Gminnego Centrum Kultury, który na czas ferii przygotowało niezwykle bogaty program zajęć.

W ciągu dwóch  bardzo aktywnych tygodni nie było czasu na nudę. Skoordynowane, różnorodne zajęcia dostosowane do różnych grup wiekowych umożliwiły dzieciom udział w ich ulubionych zajęciach, a także wypróbowania swoich sił w  licznych nowościach. W programie znalazły się m.in. zabawy ruchowe, warsztaty plastyczno-manualne, teatralne, cukiernicze, a także gry stolikowe
i łamigłówki. Odbyły się dwie wycieczki do Siedlec do kina i lodowisko, oraz Lublina do teatru, gdzie mogli poznać pracę aktora od kulis i parku rozrywki.

Uczestnicy zajęć  mogli wykonać wiele rozwijających prac plastycznych, ale też zmierzyć się z zadaniami logicznymi, ruchowymi, podejmując się wspólnego rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Zajęcia pobudzały i angażowały do pracy wszystkie zmysły, były pełne kolorów, zapachów, smaków, konsystencji
i faktur.

O pełne brzuszki naszych milusińskich zatroszczyły się panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Atrakcją i wielką zabawą na koniec ferii w dniu 27.02.2022 r. był „Bal karnawałowy ”dla dzieci oraz dyskoteka dla młodzieży.

Ferie z MCK

 Tegoroczne ferie zimowe już za nam. Jak co roku w okresie ferii zimowych Młodzieżowe Centrum Kultury w Suchowoli przygotowało szereg propozycji
na aktywne i twórcze spędzanie wolnego czasu z której mogli skorzystać dzieci, młodzież, jak również całe rodziny. Uczestnicy nie mogli narzekać
na nudę, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – inspirująco i kulturalnie.

Na uczestników czekały między innymi, wycieczka na lodowisko, zwiedzanie Starego miasta w Lublinie, wyjazd na kręgle, wyjazd do kina i na pizzę, różnorodne warsztaty artystyczne (takie jak malowanie tkanin – poduszka, makrama – anioł, malowanie na szkle – kubek, bransoletki przyjaźni), zajęcia kulinarne, zajęcia taneczne, freestyle walentynkowy,  zabawa w małego chemika- eksperymenty, zajęcia z eko-chemii, eko-moda, gry, konkurs i zabawy integracyjne oraz maraton gier zapomnianych,     Wszystkie zajęcia odbyły się pod czujnym okiem animatorów Młodzieżowego Centrum Kultury w Suchowoli. Zapraszamy do obejrzenia relacji
z ferii.

To były niesamowite dwa tygodnie!

Dziękujemy

Fajnie, że byliście z nami😊

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30