Gmina Wohyń

Nagłówek

Ferie z MCK
grupa dzieci z pracami plastycznymi
13 lutego 2024

Podczas tegorocznych ferii zimowych Młodzieżowe Centrum Kultury przygotowało ofertę składającą się z zajęć i spotkań o  różnej tematyce. Każdy dzień ferii był tematyczny, zrealizowano dzień zimowy, czekoladowy, światła, aktywności, bajeczny, motyla, pączka, bal karnawały w jungli i wycieczki do Lublina, Siedlec i Radzynia Podlaskiego. Podczas zajęć odbywały się warsztaty artystyczne (ebru, malowanie na tkaninie, świece, witraże, spineczki, bransoletki, brelok czekoladowy, malowanie akwarelą) kulinarne (faworki, bajeczne mufinki, gorąca czekolada z piankami), gry i zabawy taneczne, integrujące i aktywizujące grupę. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas balu karnawałowego dekoracja wprowadziła uczestników w świat jungli, nie zabrakło tańców i licznych zabaw. W trakcie balu uczestników odwiedził dinozaur, który zabrał dzieci pociągiem dookoła świata. Punktem finalnym tegorocznych ferii zimowych w MCK był dzień bajeczny podczas, którego do uczestników przyjechały wyjątkowe bajkowe postacie. Okrzykom radości nie było końca. Dzień bajeczny wypełniony był zabawami i zajęciami uczestnicy tworzyli bajeczne mufinki i witraże na szkle. Ferie to był piękny czas.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30