Gmina Wohyń

Nagłówek

FERIE ZIMOWE Z GCK WOHYŃ
Grupa dzieci
2 lutego 2023

Tegoroczne ferie zimowe już za nami. Jak co roku w okresie od 16 do 27 stycznia GCK w Wohyniu zorganizowało urozmaicony cykl zajęć dla dzieci i młodzieży . Przygotowało mnóstwo atrakcji od zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych, kulinarnych, poprzez zabawy i gry edukacyjne, bale i zabawy karnawałowe po wycieczki, które były największą atrakcją ferii.
Każdego dnia uczestnicy mogli kreatywnie spędzić czas i zintegrować się ze swoimi rówieśnikami. Dzieci mogły rozwijać swoje pasje lub poznać całkiem nowe aktywności, których jeszcze nie miały okazji wypróbować. Przygotowane zajęcia, to nie tylko zabawa, miło spędzony czas, ale również nowe umiejętności, które pozwalają przybliżyć się do kultury. Każdego dnia wspólnie spędzony czas okraszony był dziecięcym uśmiechem.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło, inspirująco, i kulturalnie spędzić wolny czas.
Szybko skończyła się nasza feryjna przygoda☹, ale nie martwcie się, przed nami WAKACJE😊
Fajnie, że byliście z nami
Do zobaczenia niebawem!!!

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30