Gmina Wohyń

Nagłówek

Gminny Dzień Kobiet w Wohyniu 2020
12 marca 2020

Dzień Kobiet to jeden z nielicznych dni w roku, kiedy świętują głównie same panie.

W niedzielę, 8 marca w Gminnym Centrum Kultury odbył się Gminny Dzień Kobiet.

W wydarzeniu wzięło udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło również reprezentantów płci przeciwnej.

Na każdą z pań, która tego dnia zdecydowała się przyjść do GCK czekała moc niezapomnianych atrakcji.

 Oficjalne obchody Dnia Kobiet rozpoczął Wójt Gminy Wohyń Tomasz Jurkiewicz dziękując wszystkim za przybycie oraz składając życzenia.

 Podczas wieczoru można było podziwiać długo wyczekiwaną wystawę sesji fotograficznej pt. „JESTEŚ WARTA PORTRETU” autorstwa Angeliki Żeleźnickiej. Sesja została stworzona z myślą o kobietach, które w natłoku obowiązków nie mają czasu pomyśleć o sobie. Udział w niej wzięło odważnych trzydzieści różnych kobiet. Każda obdarzona inną wrażliwością, temperamentem, ale każda wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju…piękna!

Część artystyczna rozpoczęła się występem dzieci z grupy baletowej, które zaprezentowały dwa układy taneczne” Jezioro łabędzie” i „ Laleczka z saskiej porcelany”. Dziewczynki zostały przygotowane przez panią Agatę Żółtowską, która wspierała swoją obecnością swoje tancerki podczas występu. Wspaniała publiczność nagrodziła tancerki ogromnymi brawami.

Wielką niespodzianką dla naszych Pań był występ  młodego, utalentowanego Mateusza Szałkowskiego, który otworzył muzyczną część Dnia Kobiet. Artysta wykonał ponadczasowe utwory z repertuaru Marka Grechuty,  jak przebój „Chwile których nie znamy” , Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam gdzie byłem” oraz  „Strangers In the Night”  Franka Sinatry  oraz „May Way” w przykładzie Jana Należytego. Wykonanie wzbudziło w widowni wiele emocji.

Jednym z wyrazów wdzięczności i pamięci o kobietach była słodka niespodzianka w postaci toru przekazana przez Pana Wójta na ręce damskiej reprezentacji.

Zwieńczeniem wieczoru był koncert muzyczny zespołu „Na boku”. Skrupulatnie  dobrany, wyjątkowy repertuar.  Utalentowana i pełna energii grupa przypadła do gustu publiczności, która świetnie bawiła się przy coverach znanych przebojów zarówno z polskiego jak i zagranicznego repertuaru. Już od pierwszych dźwięków porwał żeńską publiczność do wspólnego śpiewania. Zespół w podziękowaniu za występ otrzymał gromkie brawa.

W miłej atmosferze przy kawie i herbacie można było oderwać się od codziennych trosk i problemów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy dla kobiet.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu.  Życzymy wszystkim Paniom, tego co najpiękniejsze, aby każdego dnia mężczyźni celebrowali kobiecą  wyjątkowość.

Zdjęcia z uroczystości w galerii https://gminawohyn.pl/gminny-dzien-kobiet-w-wohyniu-2020-2/

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30