Gmina Wohyń

Nagłówek

HO! HO! HO!
Mikołaj z grupą dzieci
7 grudnia 2021

„Szósty grudnia- jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każde dziecko prezent dostanie…”Halina Szal

Mikołajki to szczególny dzień, na który z bijącym sercem i wypiekami na policzkach wyczekują wszystkie dzieci . 6 grudnia w Gminnym Centrum Kultury z tej okazji odbył się spektakl” Królowa Śniegu”. Nasi milusińscy mogli oddać się w artystyczną podróż do świata lodu, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Na najbardziej wytrwałych czekała niespodzianka. Widok tego grubszego, starszego pana z siwą brodą, ubranego w czerwony strój i na głowie czapkę z pomponem, wzbudził wiele emocji. Przejęte i uradowane buźki najmłodszych uczestników potwierdziły, że jest to postać kochana i wyczekiwana. Mikołaj rozdał słodkie upominki dla dzieci i dorosłych. W zamian za to dostał  piosenki i wierszyki, mnóstwo „przytulasków” i dziecięcych uśmiechów. Oczywiście nie mogło obejść się bez pamiątkowych zdjęć z naszymi wyjątkowymi gośćmi.

Zadowolony  Mikołaj w asyście niezastąpionej Mikołajki udał się na spacer po Wohyniu. Znaleźli się tacy, którym się poszczęściło i a do niektórych nawet Mikołaj zapukał do drzwi. Jak widać nie tylko dzieci czekają na Mikołaja…😉 Uśmiech na ludzkich twarzach…bezcenne!

Dziękujemy Mikołaju!

Dziękujemy Mikołajko!

Zapraszamy za rok! 

P.S. Mamy nadzieję, że każdy z Was był grzeczny i dostał upominek od Św. Mikołaja, a nie przysłowiową rózgę 😊

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30