Gmina Wohyń

Nagłówek

Koncert świąteczno – noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej Radzyń Podlaski – Czemierniki w Wohyniu
28 stycznia 2020

19 stycznia br. w Kościele Parafialnym Św. Anny w Wohyniu odbył się koncert  świąteczno-noworoczny  w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Czemiernik pod batutą kapelmistrza Tomasza Nurzyńskiego. Orkiestra została zaproszona przez Wójta Gminy Wohyń p. Tomasza Jurkiewicza oraz Proboszcza Parafii Św. Anny w Wohyniu ks. Henryka Kalitkę.

Wydarzenie zgromadziło w kościele bardzo wielu parafian.

Wójt Gminy Wohyń p. Tomasz Jurkiewicz powitał przybyłych na koncert gości oraz złożył wszystkim obecnym noworoczne życzenia.

Wysłuchaliśmy kilkunastu kolęd i pastorałek oraz indywidualnych występów wokalnych. Profesjonalny występ dostarczył słuchaczom niezapomnianych wrażeń. Gromkie brawa rozbrzmiewające w kościele tylko potwierdziły zadowolenie osób przybyłych na wyjątkowy koncert, który odbył się w takiej formie w naszej parafii, po raz pierwszy. Zaprezentowany bogaty dorobek artystyczny, ukazał nam jak ciekawa i miła w odbiorze może być muzyka grana na instrumentach dętych.

Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje całej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Czemiernik, wszystkim osobom występującym oraz zaangażowanym w organizację koncertu a młodych mieszkańców Gminy Wohyń zachęcamy do zasilenia szeregów tego zespołu muzycznego.

Mamy nadzieję, że takie koncerty wpiszą się na stałe w kalendarz imprez kulturalnych naszej gminy, przyczyniającym się do popularyzacji i zwiększenia zainteresowania oryginalną  formą muzyki wykonywanej przez orkiestrę  dętą.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30