Gmina Wohyń

Nagłówek

Nowe oświetlenie uliczne
Latarnia solarna
2 sierpnia 2021

Gmina Wohyń w odpowiedzi na potrzeby sołectw:  Bojanówka, Ossowa i Świerże zleciła montaż kolejnych  latarni LED-owych zasilanych panelem fotowoltaicznym i turbiną wiatrową w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na miejscowych drogach i skrzyżowaniach. Wykonawcą była firma Ekosolary Ireneusz Jóźwik z Kalisza. Od kilku lat korzystamy ze sprawdzonych konstrukcji tego wykonawcy. Prace montażowe przebiegły sprawnie i bezproblemowo. W Ossowie oświetlone zostało skrzyżowanie przy budynku szkoły. W Bojanówce doświetlono już rozpoczęty ciąg drogowy, w Świerżach latarnie stanęły na uczęszczanych skrzyżowaniach.  Energooszczędna latarnia LED-owa jest zasilana wyłącznie ze zmagazynowanej energii słonecznej i energii wiatru. Solidny wysoki słup i odpowiednio dobrana moc  dwóch wysięgników z lampami zapewnia optymalny rozkład światła Mamy nadzieję, że dodatkowe oświetlenie znacząco przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg jak i bezpieczeństwa mieszkańców.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30