Gmina Wohyń

Nagłówek

Uroczysty weekend seniora w Suchowoli
6 lutego 2020

W sobotę, 1 lutego br. dokonano uroczystego otwarcia górnej części budynku Młodzieżowego Centrum Kultury w Suchowoli. Uroczystość otwarcia połączono z weekendem seniora, na który przybyli seniorzy z Klubu Seniora z Wohynia wraz z animatorem Anną Gadamską.

 Przybyłych gości powitał Wójt Gminy Wohyń p. Tomasz Jurkiewicz, a proboszcz Parafii pod wezwaniem NSPJ w Suchowoli ks. Józef Chwalisz dokonał poświęcenia krzyży oraz pobłogosławił wszystkich tu pracujących i korzystających. Wspólnie zaśpiewano kolędę. Na salę wjechał tort a przy dźwiękach „sto lat” zapłonęły race.

  Wieczór opiewał w różnorakie atrakcje, do tańca przygrywali animatorzy z LCIT . Obecni na uroczystości goście mieli okazję posłuchać gry i śpiewu lokalnych talentów. Wystąpił Pan Marek Daniluk, Pan Andrzej Pasek i Pani Hanna Belniak. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.

Sala i poczęstunek  przygotowana na uroczystość otwarcia górnej części budynku MCK przygotowana została wspólnymi siłami przez KGW z Suchowoli, OSP  Suchowola, seniorów Klubu Seniora w Suchowoli, sołtysów sołectwa Suchowola i Kuraszewa, Radzie Sołeckiej sołectwa Suchowola,  pracowników instytucji mieszczących się w budynku MCK, a także zaprzyjaźnionych z nimi osób. Wszystkim należą się ogromne brawa i podziękowania za trud włożony w organizację i przygotowanie tego dnia. Zintegrowało się całe lokalne środowisko, wszyscy bez wyjątku włożyli ogrom pracy w przygotowania pokazując, że w grupie drzemie ogromna moc i siła.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30