Gmina Wohyń

Nagłówek

Podsumowanie pierwszej Akcji poboru krwi w Wohyniu
Mobilny punkt poboru krwi
14 marca 2023

Wielka wiosenna akcja poboru krwi w Wohyniu za nami! Kolejni Bohaterowie codzienności podzielili się swoją krwią. Do urokliwego Wohynia przybyło wiele osób, 36 się zarejestrowało, z czego 31 osób oddało krew. Szczęśliwa 7-ka zrobiła to po raz pierwszy. Brawo! Aż 15 cudnych kobiet pokazało jaka płynie w nich dobroć i piękno!

Ten marcowy dzień umiliła Krwiodawcom wspaniała gościnność gospodarzy Wohynia, którzy przygotowali elegancki słodki i pyszny kącik kawowy oraz piękne, wiosenne kwiaty dla wszystkich Bohaterów. Drużyna K Radzyń Podlaski i sponsorzy zadbali o gorący posiłek, dużą dawkę wiedzy i niespodzianek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w promocję idei honorowego krwiodawstwa, a szczególnie: Panu dr Tomaszowi Jurkiewiczowi- Wójtowi Gminy Wohyń, Pani Agnieszce Buch – Sekretarz Gminy Wohyń, Pani Dorocie Wodowskiej – dyrektor GCK w Wohyniu, połączonym siłom RCKiK Lublin oraz Biała Podlaska oraz Krwiodawcom, którzy z radością i cierpliwością, mimo zmiennej pogody, tak licznie przybyli, aby ofiarować swoją krew tym, którzy jej potrzebują.

Jak mówią gospodarze tej akcji – „do Wohynia przyjeżdża się po to, aby tam powracać”. Także: Do zobaczenia na kolejnej akcji poboru krwi! Ty też możesz uratować czyjeś życie!

Drużyna K Radzyń Podlaski

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30