Gmina Wohyń

Nagłówek

Pół wieku wspólnego pożycia małżeńskiego
Złote gody
28 października 2022

W środę 26 października 2022 roku w gminie Wohyń odbył się wyjątkowy jubileusz. 12 par świętowało Złote Gody – 50 lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele p.w. Św. Anny w Wohyniu. Drugą część obchodów kontynuowano w Gminnym Centrum Kultury w Wohyniu, gdzie małżonkowie zostali odznaczeni medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Wohyń – Pan Tomasz Jurkiewicz, w asyście Sekretarz Gminy Wohyń – Pani Agnieszki Buch, Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Pana Łukasza Korszniewicza oraz ks. Artura Petkowicza z Parafii św. Anny w Wohyniu.
Pół wieku wspólnego pożycia małżeńskiego obchodzili:
Janina i Mirosław Antoniak z Ossowy
Marianna i Adam Antoniuk z Bezwoli
Wanda i Edward Donica z Suchowoli
Kazimiera i Ryszard Krupscy z Wohynia
Alina i Marian Marczuk z Ostrówek
Marianna i Edmund Nowak z Branicy Suchowolskiej
Wanda i Marian Olszewscy z Branicy-Kolonii
Bożena i Józef Pachuccy z Bojanówki
Ewa i Roman Przysiadka z Suchowoli
Bogusława i Marian Stafaniak z Ostrówek
Krystyna i Tadeusz Teleszko z Wohynia
Krystyna i Stefan Szulc z Kuraszewa – obchodzący 60-lecie ślubu
Podczas świętowania nie zabrakło wielu serdecznych życzeń, toastu przy lampce szampana, tortu i odśpiewania „Sto lat”. Małżonkowie po odsłuchaniu Marsza Mendelsona dziękowali sobie za wspólnie spędzone lata. To wyjątkowe wydarzenie uświetnił występ młodzieży z Zespołu Szkół w Wohyniu. Szanownym Jubilatom gratulujemy oraz życzymy kolejnych wielu lat zgodzie i szczęściu.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30