Gmina Wohyń

Nagłówek

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora w Wohyniu
Stół wigilijny u Wohyńskich seniorów
22 grudnia 2023

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory…”
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kolorowe świecidełka, zapach świerkowych gałązek i piernikowej przyprawy są oznaką długo wyczekiwanych Świąt. W Klubie Seniora w Wohyniu również zagościła świąteczna atmosfera. W piątek, 15 grudnia odbyła się Wigilia, w której udział wzięli członkowie Klubu Seniora. Na spotkaniu towarzyszyła wspólna modlitwa, opłatek, uroczysta wieczerza i kolęda.
Wspólną modlitwę, po której nastąpiło tradycyjne przełamanie się opłatkiem, poprowadził ks. Henryk Kalitka. Następnie wszyscy zebrani zasiedli do uroczystej wieczerzy, podczas której nie zabrakło śpiewania kolęd, ciepłych rozmów, a także serdecznych życzeń, które złożył seniorom wójt Gminy Wohyń – p. Tomasz Jurkiewicz.
Na stołach królowały tradycyjne potrawy, przygotowane przez panie z Klubu Seniora, a doskonała atmosfera, panująca podczas spotkania, wprowadziła wszystkich zebranych w ten szczególny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Niech to będą dni pełne radości i miłości, obchodzone zgodnie z tradycjami panującymi w naszych rodzinach, a płynące od serca życzenia każdemu się spełniły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i wspaniale spędzony czas.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30