Gmina Wohyń

Nagłówek

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WOHYŃ
Uczestnicy turnieju
29 września 2021

W niedziele, 26 września br. hala sportowa przy Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu gościła siatkarzy biorących udział w Turnieju Piłki Siatkowej Oldbojów 40+ o Puchar Wójta Gminy Wohyń. Organizatorzy zaprosili do rywalizacji cztery drużyny. Wszyscy przyjęli zaproszenie z radością i w komplecie stawili się na parkiecie. Graliśmy systemem „każdy z każdym” co dawało 6 meczy. Drużyny reprezentowały różne poziomy gry, ale przecież chodziło głównie o dobrą zabawę i spotkanie z zaprzyjaźnionymi siatkarzami po okresie lockdownu, związanego z epidemią koronawirusa. Po rozegraniu wszystkich meczów drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Wohyń – Tomasza Jurkiewicza puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Cały turniej wygrała drużyna „Az Bud Poczta”, drugie zaszczytne miejsce przypadło w udziale gospodarzom czyli drużynie „Wohyń i przyjaciele”. Na najniższym stopniu pudła uplasował się „Wodmar” a tuż za podium wylądowała ekipa „Az Bud Komarówka”. Wszyscy rozjeżdżali się w doskonałych humorach i z zapewnieniem o rychłym ponownym spotkaniu już na innej hali sportowej.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30