Gmina Wohyń

Nagłówek

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach
17 stycznia 2024

W niedzielę 14. stycznia na hali sportowej przy Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu spotkali się miłośnicy piłki siatkowej, aby wziąć udział w „VI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ OLDBOJÓW 40+ O PUCHAR WÓJTA GMINY WOHYŃ”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zapis w regulaminie, że najmłodszy zawodnik w drużynie nie może mieć mniej niż 40 lat. Zwrócił na to uwagę Wójt Gminy Wohyń – Tomasz Jurkiewicz. Otwierając zawody życzył wszystkim zawodnikom przede wszystkim dobrej zabawy, walki w duchu „ fair play”, koleżeńskiej atmosfery, no i zero kontuzji.

W turniejowe szranki stanęły trzy drużyny: „Wodmar”– Radzyń Podlaski,

Az – Bud” – Komarówka Podlaska oraz gospodarze „Oldboy’s”– Wohyń. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, co dawało w sumie 3 mecze. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1 miejsce – „Oldboy’s”-Wohyń

2 miejsce – „Wodmar”- Radzyń Podlaski

3 miejsce – „Az-Bud”- Komarówka Podlaska

Puchary i dyplomy ufundował Wójt Gminy Wohyń. Na zakończenie podziękował organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju, pogratulował zwycięzcom osiągniętych wyników, życzył dalszych sportowych sukcesów oraz zaprosił wszystkich do udziału w kolejnym – VII turnieju.

Do zobaczenia

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30