Gmina Wohyń

Nagłówek

TURNIEJ SIATKÓWKI OLDBOJÓW
Zawodnicy zdjęcie grupowe
31 marca 2023

W niedzielę, 26 marca br., hala sportowa przy Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu po raz piąty gościła siatkarzy biorących udział w Turnieju Piłki Siatkowej Oldbojów 40+ o Puchar Wójta Gminy Wohyń. Na parkiecie stanęły do rozgrywek cztery drużyny: Az-Bud Poczta, Wodmar,

Az-Bud Komarówka Podlaska oraz gospodarze imprezy Oldboy’s Wohyń. Turniej otworzył Wójt Gminy Wohyń – Tomasz Jurkiewicz. W krótkim wystąpieniu powitał on wszystkich zawodników oraz życzył im współzawodnictwa w duchu fair play, a przede wszystkim dobrej sportowej zabawy. Po krótkiej odprawie organizacyjnej rozpoczęły się mecze. Przy systemie rozgrywek „każdy z każdym” do rozegrania było 6 meczów. Zmęczeni i głodni zawodnicy mogli w przerwie zregenerować nadszarpnięte grą siły w kąciku kulinarnym, gdzie czekało na nich małe co nieco . 

Kiedy przebrzmiał ostatni gwizdek turnieju nadeszła pora na podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów. Dekoracji zwycięzców dokonał Wójt Gminy Wohyń – Tomasz Jurkiewicz w asyście Sędziego Zawodów – Mariusza  Jeruzalskiego. Ze zmagań zwycięsko wyszła drużyna „Az-Bud Poczta”, drugie miejsce padło łupem „Wodmaru” a najniższy stopień pudła przypadł gospodarzom „Oldboy’s Wohyń”.  Drużyna „Az-Bud Komarówka” zajęła czwarte (punktowane!) miejsce. 

Organizatorzy pragną podziękować Pani Dyrektor Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu – Annie Teresie Kowalczyk, za umożliwienie zorganizowania turnieju na szkolnej hali sportowej, oraz udostępnienie szkolnej kuchni, gdzie Ania i Danusia przygotowały dla zawodników gorący posiłek.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30