Gmina Wohyń

Nagłówek

Uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Wohyniu
6 grudnia 2019

30 listopada 2019 r. świętowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Wohyniu, który powstał z myślą o osobach 60+. Na uroczystość przybyli przedstawiciele Gminy i Radni Gminy Wohyń, przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wohyniu oraz Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Klub Seniora mieści się na parterze, w wyremontowanym budynku przy ul. Średniej 26 w Wohyniu. Oficjalnego otwarcia dokonał Wójt Gminy Wohyń p. Tomasz Jurkiewicz, a proboszcz Parafii Św. Anny w Wohyniu ks. Henryk Kalitka po krótkiej modlitwie dokonał poświęcenia pomieszczeń oraz pobłogosławił wszystkich tu pracujących i korzystających. Seniorzy przygotowali poczęstunek oraz część artystyczną.

Działalność Klubu jest realizowana w ramach projektu „Aktywny Senior. Kluby Seniora w Gminie Wohyń” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Ideą powstania Klubu Seniora jest integracja, wsparcie i aktywizacja osób starszych. Klub stwarza możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, promocję zdrowego i aktywnego stylu życia, wśród seniorów. Zajęcia prowadzone w ramach klubu nastawione będą na zaspokajanie potrzeb towarzyskich poprzez organizowanie różnego rodzaju uroczystości, spotkań i pogadanek oraz na umożliwienie seniorom udziału w imprezach kulturalnych oraz wycieczkach.Klub Seniora czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 14.00Aktualna oferta Klubu:Poniedziałek: język angielski oraz warsztaty plastyczne i rękodzieła;Wtorek: zajęcia dowolne;Środa: zajęcia komputerowe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, warsztaty zdrowego stylu życia oraz         warsztaty radzenia sobie w trudnych sytuacjach;Czwartek: zajęcia ogólnoruchowe, zajęcia profilaktyczne „zdrowy kręgosłup”, zajęcia komputerowe;Piątek: zajęcia pamięci i koncentracji.
Zapraszamy

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30