Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020

Drodzy Uczniowie Gminy Wohyń, Nauczyciele, Rodzice

Dobiega końca rok szkolny 2019/2020, za chwilę rozpoczną się upragnione wakacje. Dziś społeczność szkolna Wohynia, Suchowoli, Ossowy, Ostrówek, Lisiowólki i Bezwoli świętuje zakończenie roku szkolnego. Nadal nie możemy się gromadzić w szkołach, wspólnie w grupach świętować.

Uczniom gminnych szkół gratuluję wyników w nauce i promocji do następnej klasy, naszym drogim ósmoklasistom, absolwentom życzę bardzo dobrych wyników egzaminów, powodzenia w dostaniu się do wymarzonych szkół i pomyślności w rozwijaniu zainteresowań. Pamiętajcie, że jesteśmy z Was dumni; poza wychowaniem i miłością Ojczyzny w naszych szkołach otrzymaliście solidne fundamenty wiedzy; zawsze szanujcie drugiego człowieka.

Za nami kolejny szkolny rok pracy, rok inny bo dotknięty epidemią, nauczaniem zdalnym i naznaczony domową izolacją. Dziękuję Wam wszystkim za wyjątkowe zdyscyplinowanie, za trud nauki i codzienne starania. Dziękuję nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkół, dziękuję rodzicom za opiekę, motywowanie dzieci i młodzieży do zdalnej pracy oraz pomoc w tym wyjątkowym roku.

Jednocześnie tych wszystkich, którzy chcą przenieść się do Zespołu Szkół w Wohyniu informuję, że już od września będzie taka możliwość.

Życzę wszystkim bezpiecznych i szczęśliwych wakacji oraz dobrego odpoczynku. Zobaczymy się w klasach szkolnych już we wrześniu.
Serdecznie pozdrawiam – Tomasz Jurkiewicz Wójt Gminy