Gmina Wohyń

Nagłówek

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Folie rolnicze
5 sierpnia 2021

Wójt Gminy Wohyń informuje, w związku z możliwością uzyskania kolejnej dotacji
z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, że Gmina Wohyń zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym prosimy rolników z terenu Gminy Wohyń, zainteresowanych odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag do wypełnienia i złożenia informacji o ww. odpadach do tutejszego urzędu, także mailem przetargi@wohyn.home.pl w terminie do 31.08.2021 r.

Druki wniosków można pobrać w urzędzie gminy – pok. nr 7 (parter) lub na stronie https://gminawohyn.pl/.

Zadeklarowana ilość odpadów z prowadzonej działalności rolniczej zostanie odebrana tylko w przypadku otrzymania przez Gminę Wohyń dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przewidywany termin przeprowadzenia akcji odbioru i zagospodarowania odpadów to czerwiec – wrzesień 2022r. Odpady powinny być oczyszczone z resztek organicznych, ziemi, pozbawione zawartości, odpowiednio spakowane, wysegregowane i dostarczone do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) Wohyń.

 

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30