Gmina Wohyń

Nagłówek

X Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
5 maja 2023

Marszałek Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w X Jubileuszowej edycji  Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE),  które odbędą się 14 maja 2023 r. w Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Organizatorem wydarzenia jest Departament Zarządzania Programami Regionalnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lubinie.

DOFE jest największą imprezą ogólnopolską związaną z Funduszami Europejskimi, koordynowaną przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Regiony włączają się w wydarzenie organizując różne wydarzenia na poziomie województw.

Na finał DOFE przewidziano różnorodne atrakcje. Organizatorzy chcą przede wszystkim pokazać beneficjentów, którzy korzystali już z dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz zwiększyć świadomość mieszkańców regionu w kontekście korzyści płynących z efektów wdrażania Funduszy Europejskich.

Atrakcje na terenie Zoom Natury będą bezpłatne  tj. wejść do Parku Rekreacji, zwiedzanie Laboratoriów Wiedzy, korzystanie  z Parku Kreatywnego i udział w warsztatach. Przewidziane są również konkursy z nagrodami oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Imprezę zakończy pokaz laserowy i koncerty gwiazd: zespołu LemON oraz Kamila Bednarka.

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30