Gmina Wohyń

Nagłówek

Złote gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego
5 listopada 2019

Złote gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego to Jubileusz szczególny. Te wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.Miło nam poinformować, że 30 października br. był doniosłą i wzruszającą datą dla 8 par małżeńskich z Gminy Wohyń. W tym dniu, w Gminnym Centrum Kultury w Wohyniu obchodziły one Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli Złote Gody.  Z tej okazji Jubilatom wręczane są medale nadawane przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Wohyń Pan Tomasz Jurkiewicz, w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy w Wohyniu Pana Krzysztofa Barszczewskiego, Kierownika USC Pana Łukasza Korszniewicza oraz Pani Agnieszki Buch – Sekretarz Gminy Wohyń.

W spotkaniu z okazji Wieloletniego Pożycia Małżeńskiego wzięły udział następujące pary małżeńskie: .    Państwo Helena i Włodzimierz Czeczko z Wohynia.    Państwo Jadwiga i Tadeusz Dołbeń z Lisiowólki.    Państwo Janina i Józef Korszeń z Bezwoli Stara Wieś.    Państwo Jadwiga i Franciszek Kozłowscy z Bezwoli POM.    Państwo Helena i Ryszard Mazur z Wohynia.    Państwo Irena i Zbigniew Oleksińscy z Bojanówki.    Państwo Izabela i Jan Patkowscy z Wohynia.    Państwo Anna i Roman Uchaniuk z WohyniaUroczystość odbyła się w miłej i ciepłej atmosferze. W imieniu samorządu Wójt Gminy Wohyń Tomasz Jurkiewicz pogratulował Jubilatom tak wspaniałej rocznicy, życząc wszelkiej pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia. Do gratulacji złożonych przez Pana Wójta przyłączył się gość specjalny Proboszcz Parafii Św. Anny w Wohyniu Ks. Henryk Kalitka, składając życzenia kolejnych wielu wspólnych lat przeżytych w szczęściu i zdrowiu. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i pięknych chwil w otoczeniu najbliższych. Składamy serdeczne podziękowania parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tego szczególnego jubileuszu.
 

Partnerzy

Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening
Nieodpłatna pomoc prawna
Radzyńska Kraina Serdeczności
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Epuap
Mapa

Kontakt

Logo gminy Wohyń

Gmina Wohyń

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wohyń

Kontakt

Adres: Radzyńska 4, 21-310, Wohyń
Telefon: 83 353 00 03
E-mail: wohyn@gminawohyn.pl
NIP: 538-18-49-745
REGON: 000550953

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 15:30